Wynajem, wypożyczalnia autobusów, autokarów z kierowcą Warszawa

Wynajem, wypożyczalnia autobusów, autokarów z kierowcą Warszawa

Jeśli jesteś zainteresowany wynajmem autobusu lub autokaru, to trafiłeś w idealne miejsce. Obszarem, który obejmuje nasza firma, jest Warszawa. W swojej ofercie mamy:
- wynajem autobusów
- wynajem autokarów.
Obie te opcje mają możliwość wynajmu z kierowcą.

Nasza flota autobusowa składa się z nowoczesnych, utrzymanych w doskonałym stanie technicznym autobusów oraz autokarów. Nasze pojazdy są wyposażone w klimatyzację oraz rzeczy typu: odtwarzacze DVD, nagłośnienie czy też bardzo wygodne siedzenia. Z naszej oferty korzysta wiele biur podróży, osób indywidualnych, firm czy też grup zorganizowanych. Nasi klienci chętnie do nas wracają i w większości przypadków nie udają się do konkurencji, w momencie, gdy występuje potrzeba ponownego skorzystania z podobnego środku transportu. Możliwe jest, że dzieje się tak, ponieważ posiadamy wiele możliwości, jeśli chodzi o liczbę miejsc w autobusie. Oscyluje ona od najmniejszych, mogących pomieścić 9 osób, poprzez średniej wielkości (25-30 miejsc), aż do 50-miejscowych.

Zarówno wypożyczalnia autobusów, jak i wypożyczalnia autokarów, w ostatnim czasie, wprowadziły możliwość rezerwacji pojazdu online, więc jeżeli miejscem Twojego pobytu nie jest Warszawa, to nic straconego! Możesz to zrobić bezproblemowo z każdego miejsca w Polsce oraz na świecie. Oczywiście wynajęcie na miejscu, jest również możliwe i nie stanowi to dla nas żadnego problemu. Nasze ceny są również bardzo konkurencyjne względem innych firm o podobnym profilu, jednak w okolicy nie mamy sobie równych.

Nasze autobusy oraz autokary mogą mieć wiele zastosowań i przy niektórych z nich, klienci chętnie korzystają z możliwości wynajmu kierowcy. Przykładami wydarzeń z kierowcą czy też bez niego są:
- konferencje
- wesela
- wycieczki (zarówno szkolne, jak i emeryckie)
- imprezy zorganizowane.

Co prawda przewodnim punktem w naszej ofercie jest Warszawa, jednak jesteśmy bardzo elastyczną firmą i często dostosowujemy się do zaleceń i potrzeb klienta, który jest wyznacznikiem naszej wartości. Zawsze staramy się zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby byli Państwo zadowoleni z naszej usługi i chętnie do nas wracali. Najprzyjemniejszym punktem, zarówno wypożyczenia autokaru, jak i wynajmu z kierowcą, jest moment, gdy podroż się kończy, a my jesteśmy w stanie dostrzec uśmiechnięte twarze osób, które miały okazję skorzystać i wypróbować naszą ofertę. Mam nadzieję, że przekonaliśmy Państwa do skorzystania z naszych usług i jeśli tak się stało, to serdecznie zapraszamy do kontaktu, w sprawie omówienia szczegółów.