Wynajem autokarów dla firm na wycieczki Warszawa

Wynajem autokarów dla firm na wycieczki Warszawa

Czasami chcemy wybrać się w podróż w większym gronie osób. Wynajęcie samochodu jest w takim przypadku bardzo dobrym pomysłem. Dlaczego? Bo jest wygodnie i tanio. Jeżeli szukasz komfortowego busa i chcesz przyjemnie podróżować, zapraszamy do odwiedzenia naszego biura. Firma zajmuje się wypożyczaniem autobusów, autokarów i busów. W naszej ofercie znajdują się bardzo sprawnie technicznie autobusy, busy i autokary znanych marek. Biuro mieści się na terenie miasta Warszawa. Realizujemy zamówienia na wynajem busów osobowych oraz autobusów dla grup zorganizowanych, pracowników, biur podróży. Organizujemy przejazdy na imprezy typu śluby czy pielgrzymki, przewozimy osoby na spotkania i konferencje oraz na różnego rodzaju imprezy. 

Obsługujemy również zorganizowane imprezy. Nasza flota wyposażona jest w klimatyzację, nagłośnienie, DVD oraz bardzo wygodne siedzenia. Doświadczeni pracownicy dbają o bezpieczeństwo swoich pasażerów. Z nami wynajem busów osobowych jest wygodny, sprawny i tani. Dla mniejszych grup zorganizowanych proponujemy komfortowe 7 osobowe mikrobusy, ale i mogące pomieścić 14-19 osób. Większe mikrobusy z naszej wypożyczalni są wyposażone w klimatyzację, nagłośnienie + mikrofon, DVD oraz lodówkę. Te na mniejszą ilość osób w klimatyzację i nagłośnienie. 

Naszym najważniejszym celem jest zapewnienie wygodnej i spokojnej podróży wszystkim klientom. Zajmujemy się wynajmem floty nie tylko na terenie miasta Warszawa i okolice. Organizujemy przejazdy dla grup zorganizowanych na terenie całego kraju oraz poza jego granicami. Stali klienci mają zapewnione atrakcyjne rabaty cenowe. Jeżeli zlecenie jest jednorazowe, koszt liczymy na podstawie okresu wynajmu i ilości przejechanych kilometrów. Nasza wypożyczalnia autobusów, autokarów i busów to wygodna alternatywa dla innych środków transportu. Naszym priorytetem jest zapewnienie wygody, bezpieczeństwa i komfortu podróżujących osób. Oferta firmy jest zawsze dopasowana do twoich potrzeb.
 

Mercedes Tourismo 49 + 1 + kierowca

AC, DVD, CD, mikrofon, lodówka, barek, WC

Wynajem autokarów dla firm na wycieczki Warszawa 1 Wynajem autokarów dla firm na wycieczki Warszawa 3 Wynajem autokarów dla firm na wycieczki Warszawa 5 Wynajem autokarów dla firm na wycieczki Warszawa 7

ISUZU 31 miejsc + kierowca

AC, DVD, nagłosnienie, mikrofon

Wynajem autokarów dla firm na wycieczki Warszawa 9 Wynajem autokarów dla firm na wycieczki Warszawa 11 Wynajem autokarów dla firm na wycieczki Warszawa 13 Wynajem autokarów dla firm na wycieczki Warszawa 15